Available only for Slovak speaking citizens

Ponuka Práce - Správca internetového obchodu

Obchod rýchlo rastie a chceme sa začať viac venovať výrobe hodnotného obsahu na sociálne siete. Na to potrebujeme nového kolegu, ktorý nám pomôže so základným chodom obchodu a výrobe obsahu s pridanou hodnotou pre naších zákazníkov a komunitu.

Práca je na plný úväzok v centre Košíc.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

  • Výborný prehľad v oblasti taktického výstroja
  • Držiteľ zbrojného preukazu
  • Chuť sa vzdelávať
  • Predchádzajúca služba v bezpečnostných zložkách výhodou

PRIMÁRNA NÁPLŇ PRÁCE

  • Vytváranie obsahu pre sociálne siete
  • Spravovanie sociálnych sieti
  • Vytváranie produktových popisov
  • Zákaznícka podpora

SEKUNDÁRNA NÁPLŇ PRÁCE

  • Pomoc pri spracovaní objednávok – balenie, odosielanie, výmeny, reklamácie
  • Pomoc pri organizácii a realizácii vzdelávacích akcií
  • Pomoc pri príjme nového tovaru a spravovanie skladu

VOLITEĽNÁ NÁPLŇ PRÁCE

  • Dizajn a výroba kydexových puzdier
  • Montáž a servis NVG
  • Dizajn a výroba taktického materiálu z Nylonu

  • Dizajn BTG Merchu

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY

  • Firemný Gym
  • Zapožičanie testovanej výstroje a výzbroje
  • Vysoké zamestnanecké zľavy
  • Vzdelávanie v obore, interné a externé odborné kurzy
  • Vstup na strelnicu zdarma
  • Pracovný pomer na dobu neurčitú

NÁSTUPNÝ PLAT

1000-1800 € brutto
(V závislosti od skúseností a rozsahu práce)

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na info@battletested.sk.

Do mailu zahrňte aké sú vaše doterajšie skúsenosti s používaním taktického vybavenia.