Blizzard Survival Blanket Slim Green

34,00 €
30,60 € Zľava 10%
S DPH

Blizzard Protection Systems

20 x skladom
Množstvo
Skladom

Blizzard Survival Blanket Slim Green

Zmenšená verzia mimoriadne úspešnej prikrývky na prežitie. Táto jednoduchšia verzia je vyrobená z rovnakého vysokovýkonného materiálu Reflexcell. Pre zmenšenie veľkosti balenia je šírka užšia a chýba samolepiaci uzáver.

Poskytuje teplo a ochranu pred poveternostnými vplyvmi spojenú s materiálom Reflexcell. Chráni pred rizikom podchladenia za všetkých podmienok.

REFLEXCELL

Ako funguje Reflexcell - Bunková sieť zachytáva teplý vzduch. Metalizovaný povrch odráža teplo späť k pacientovi. Elastické šnúry „objímajú“ telo a eliminujú tepelné dutiny.

Vrchná vrstva ochráni pred vetrom a dažďom. Prostredná vrstva je z elastického materiálu a vďaka nej je možné aj celok ľahko rozťahovať a zase sa sťahuje. Materiál tak ľahko a spoľahlivo obopne telo. Vnútorná vrstva je metalizovaná a odráža telesné teplo späť. Práve tento efekt najviac pomáha celkovej funkciu materiálu.

Iné prikrývky nemôžu zodpovedať tepelným vlastnostiam Reflexcell. Pôvodne navrhnutý tak, aby odolal podmienkam fujavice. Nízke teploty okolitého vzduchu nie sú pre túto technológiu žiadnym problémom. Pri rovnakej hmotnosti a objeme je Reflexcell o 400 % teplejší ako prikrývky zo syntetického materiálu a o 150 % teplejší ako zateplené odevy.

Reflexcell funguje najlepšie, ak sú všetky bunky plné vzduchu a žiadna nie je stlačená alebo sploštená. Ak chcete vytvoriť bunky dokonalého tvaru, potiahnite materiál pozdĺžne a potom skontrolujte, či materiál získal vlnitý vzhľad.VLASTNOSTI

  • Hrejivosť: 7 Togs – rovná sa stredne ťažkému bežnému spaciemu vaku
  • Vodeodolná a odolná proti vetru
  • Skladovanie: prikrývku možno skladovať neobmedzene dlho a nie sú ovplyvnené teplotou ani vlhkosťou, či už počas skladovania alebo používania
  • Prenosnosť: malé vakuované balenie
  • Opätovná použiteľnosť: možné opakovane použiť bez straty výkonu

Váha: 360 g

Veľkosť (vakuovo zabalené): 22 x 11 x 4 cm
Veľkosť (rozalené): 2.3 m x 1.56 m

Výrobca: Blizzard, UK

BPS-01S
20 položky

Špecifické referencie