Serak

115 €
S DPH

Tilak Military Gear

3 x skladom
Farba
Veľkosť
Množstvo
Skladom

Tilak Serak

Tričko Serak s dlhým rukávom s termoizolačnými vlastnosťami od Tilak Military Gear vyrobený z Polartec Powerstrech. Serak bol vyvinutý pre taktické, športové, či outdoorové aktivity, pri ktorých je potrebné udržovať telesné teplo, odvádzať pot a neobmedzovať mobilitu.

Ideálny ako prvá alebo druhá vrstva.

Základom je technický materiál najvyššej kvality. Polartec Power Stretch sa vysokými izolačnými vlastnosťami a vysokou elasticitou.

Použitím odolných elastických vlákien a anatomickým (“next-to-skin”) strihom sa dosahuje presné kopírovanie tela, ktoré maximalizuje izoláciu a odvod potu. Technické vlákna sú v tesnom kontakte so základnou vrstvou a rýchlo odvádzajú pot na vonkajšiu stranu roláka.

Kvalita vlákien je veľmi dôležitá pre ich životnosť. Pri pohybových aktivitách sú textilné vlákna zaťažované sústavným naťahovaním. Vysoká kvalita materiálu spôsobuje, že jednotlivé vlákna sa po natiahnutí vrátia do svojho pôvodného stavu bez poškodenia a straty svojich technických vlastností.

Vnútorný povrch materiálu je veľmi hebký a príjemný na dotyk. Vonkajší povrch je dostatočne odolný voči oderu a vôbec nežmolkuje.

POLARTEC POWERSTRETCH

Elastický fleece s vysokou schopnosťou termoregulácie. Jedná sa o veľmi husto tkaný a krátko strihaný materiál. Ponúka výnimočne dlhú životnosť a nízku hmotnosť. Podiel polyamidu v materiáli zaručuje oveľa vyššiu mechanickú odolnosť, než majú klasické "flísky". Polartec Power Stretch je veľmi priedušný a neabsorbuje telesnú vlhkosť. Funguje dokonale ako zatepľovacia vrstva pod membránový materiál, ale možno ho použiť aj ako mimoriadne pohodlnú a hrejivú vrstvu oblečenia na každý deň.

1471864624-74556200.jpg

SÚHRN HLAVNÝCH VLASTNOSTÍ

  • Výborná izolácia
  • Anatomický Strih
  • Powerstretch materiál
  • Elastický materiál, ktorý neobmedzuje pohyb
  • Ploché švy
  • Rýchly odvod potu
  • Vysoká dýchateľnosť materiálu
  • Odolné vlákna s dlhou životnosťou

Hmotnosť: 260 g
Materiál: Polartec Power Stretch


Výrobca: Tilak Mitary Gear, Česká republika


3 položky

Špecifické referencie