Serak Pants

75 €
S DPH

Tilak Military Gear

1 x skladom
Farba
Veľkosť
Množstvo
Skladom

Nohavice Tilak Serak Black

Elastické zateplené nohavice Serak od Tilak Military Gear vyrobené z materiálu Polartec Powerstrech.

Serak bol vyvinutý pre taktické, športové, či outdoorové aktivity, pri ktorých je potrebné udržovať telesné teplo, odvádzať pot a neobmedzovať mobilitu.

Spodky Serak sú ideálne ako prvá vrstva v nízkych teplotách.

Základom je technický materiál najvyššej kvality. Polartec Power Stretch sa vysokými izolačnými vlastnosťami a vysokou elasticitou.

Použitím odolných elastických vlákien a anatomickým (“next-to-skin”) strihom sa dosahuje presné kopírovanie tela, ktoré maximalizuje izoláciu a odvod potu. Technické vlákna sú v tesnom kontakte so základnou vrstvou a rýchlo odvádzajú pot na vonkajšiu stranu bundy.

Kvalita vlákien je veľmi dôležitá pre ich životnosť. Pri pohybových aktivitách sú textilné vlákna zaťažované sústavným naťahovaním. Vysoká kvalita materiálu spôsobuje, že jednotlivé vlákna sa po natiahnutí vrátia do svojho pôvodného stavu bez poškodenia a straty svojich technických vlastností.

Vnútorný povrch materiálu je veľmi hebký a príjemný na dotyk. Vonkajší povrch je dostatočne odolný voči oderu a vôbec nežmolkuje.

POLARTEC POWERSTRETCH

Elastický fleece s vysokou schopnosťou termoregulácie. Jedná sa o veľmi husto tkaný a krátko strihaný materiál. Ponúka výnimočne dlhú životnosť a nízku hmotnosť. Podiel polyamidu v materiáli zaručuje oveľa vyššiu mechanickú odolnosť, než majú klasické "flísky". Polartec Power Stretch je veľmi priedušný a neabsorbuje telesnú vlhkosť. Funguje dokonale ako zatepľovacia vrstva pod membránový materiál, ale možno ho použiť aj ako mimoriadne pohodlnú a hrejivú vrstvu oblečenia na každý deň.

VLASTNOSTI

  • Výborná izolácia
  • Anatomický strih
  • Elastický materiál, ktorý neobmedzuje pohyb
  • Sťahovanie v páse
  • Rýchly odvod potu
  • Vysoká dýcha teľnosť
  • Odolné vlákna s dlhou životnosťou


Materiál: Polartec Power Stretch
Hmotnosť: 200 g

Výrobca: Tilak Mitary Gear, Česká republika

1 ks

Špecifické referencie

ean13
20

Príslušenstvo

Serak

Tilak Military Gear

Cena 115 €