WX Omega

100 €
S DPH

Wiley X

3 x skladom
Farba
Množstvo
Skladom

Wiley X Omega

Ochranné slnečné okuliare WX Omega od Wiley X z rady Active. Ľahký rám blokuje akékoľvek periférne svetlo.

Pogumované nosové chrániče zaistia optimálnu priľnavosť a pohodlie, takže slnečné okuliare zostanú na svojom mieste pri všetkých vašich outdoorových aktivitách. Na výber sú dve verzie skiel  a to Grey a Captivate Polarized Grey.

BALISTICKÁ OCHRANA

ANSI HVP Okuliare spĺňajú alebo prekračujú štandard bezpečnosti (USA) ANSI Z87.1. Rám a šošovka musia odolať nárazu 6,35 mm oceľovej guľky vystrelenej rýchlosťou 164,6 km/h (spectacles) / 274 km/h (goggles). Šošovka musí zostať v ráme a nesmie sa rozbiť. Rám musí tiež zostať neporušený.
BALLISTIC A Splnená balistická norma MIL-PRF-32432A(GL).
V0 BALLISTIC
SPECTACLES
Rám a šošovka musia odolať 3,8 mm projektilom vystreleným rýchlosťou 700-720 km/h.

Spĺňajú alebo prekračujú normu (US) MIL-PRF-32432(GL).
V0 BALLISTIC
GOGGLES
Rám a šošovka musia odolať 5,56 mm projektilom vystreleným rýchlosťou 594 – 612 km/h.

Spĺňajú alebo prekračujú normu (US) MIL-PRF-32432(GL).
EN.166S (SPECTACLES) Rám a šošovka musia odolať nárazu 22 mm oceľovej guľky s hmotnosťou 43 gramov spadnutej z 1,3 metra pri rýchlosti 18 km/h. Šošovka musí zostať v ráme a nesmie sa rozbiť. Rám musí tiež zostať neporušený.
EN.166F (SPECTACLES) Rám a šošovka musia odolať nárazu 6 mm oceľovej guľky s hmotnosťou 0,86 gramu vystrelenej rýchlosťou 162 km/h. Šošovka musí zostať v ráme a nesmie sa rozbiť. Rám musí tiež zostať neporušený.
EN.166B (GOGGLES) Rám a šošovka musia odolať nárazu 6 mm oceľovej guľky s hmotnosťou 0,86 gramu vystrelenej rýchlosťou 432 km/h. Šošovka musí zostať v ráme a nesmie sa rozbiť. Rám musí tiež zostať neporušený.
Všetky okuliare Wiley X vyhovujú norme EN.166 a ANSI HVP.
Video ako Wiley X testuje okuliare si môžete pozrieť tu: ANSI/V0 WX testing.

VLASTNOSTI

ANSI HVP: Spĺňa alebo prekračuje (USA) bezpečnostné a optické štandardy ANSI Z87.1 High Velocity
Hard Coating: Vrstva odolná voči poškriabaniu chráni šošovku pred poškodením a predlžuje jej životnosť
Fit - Miera do akej rám obopína tvár - High wrap: Base Curve 8 (vysoko zakrivený rám)

  • Pogumovaná nosová časť

SKLÁ

CAPTIVATE POLARIZED GREY (POLARIZOVANÉ SIVÉ)
Šošovky vyrovnávajú spektrum viditeľného svetla, aby svetlo preniklo do oka rovnomernejšie. Udržujú väčšinu farieb neutrálnu a zároveň zvýrazňujú zelenú, redukujú odlesky cez reflexné povrchy a zvýraznia kontrast a farby vo vonkajšom prostredí.

Oleofóbne: Wiley X využíva patentovanú oleofóbnu vrstvu na všetkých polarizovaných šošovkách na vytvorenie hladšieho povrchu šošovky, ktorý pomáha zabrániť priľnutiu prachu, nečistôt, oleja, snehu a vody na šošovku. To pomáha predchádzať rozmazanému videniu a uľahčuje čistenie šošoviek oproti štandardným sklám bez povrchovej úpravy
Anti-Reflective: Antireflexná vrstva eliminuje rušivé odrazy na zadnej ploche šošoviek a zaisťuje optimálne podmienky pre polaroidový filter
Polarizované: Patentovaná technológia WileyX polarizovaných šošoviek pridáva 100 % polarizáciu k 100 % ultrafialovej ochrane pre bezkonkurenčnú jasnosť a kontrast

  • 100% UVA/UVB ochrana
  • Blue Light (HEV) ochrana
  • Základná farba skla: sivá

GREY (SIVÉ)
Šedé sklá absorbujú všetky farby rovnako, vďaka čomu zachovávajú rovnaké vnímanie farieb ako bez slnečných okuliarov. Sú perfektné v jasných svetelných podmienkach, zaisťujú maximálnu redukciu svetla a sú ideálne pre všetky outdoorové športy v jasných podmienkach, vrátane golfu, behu a cyklistiky.

  • 100% UVA/UVB ochrana

BALENIE OBSAHUJE

  • Okuliare Wiley X Omega
  • Púzdro na zips
  • Čistiaca handrička
  • Šnúrka s gumenými koncovkami

Farba skiel: Captivate Polarized Grey alebo Grey
Farba rámu: Matte Black
Prechod svetla: 15%

Výrobca: WileyX, USA


3 položky

Špecifické referencie

ANSI V0 Balistický test