Nálepka Štefánik Zväčšiť
Predchádz. Ďalej

Battle Tested Gear Nálepka Štefánik

Battle Tested

33 x na sklade (Doručenie 1-2 dni)

  • Doprava zdarma pre objednávky nad 50 eur Doprava zdarma pre objednávky nad 50 eur
  • Kvalita a spoľahlivosť na prvom mieste Kvalita a spoľahlivosť na prvom mieste
  • Všetok tovar skladom. Doručenie za 1-2 pracovné dni. Všetok tovar skladom. Doručenie za 1-2 pracovné dni.

1,00 € s DPH

Nálepka Štefánik - In Heroes We Trust

Buďme hrdí na človeka, pre ktorého sloboda, spravodlivosť a rovnosť neboli len prázdnymi slovami. Na človeka, ktorý bol za tieto hodnoty ochotný bojovať. Základom každej spoločnosti sú spoločné hodnoty a jedinou garanciou ich udržania je schopnosť a odhodlanosť tieto hodnoty brániť.

Veľkú časť tejto dôležitej úlohy sme prenechali komunite profesionálnych bojovníkov. Napriek tomu sa na nich často pozerá ako na niečo zbytočné. Inštitúcie ju motivujú asi už len platom. Zakazujeme zbrane, uniformy a celková vôľa obraňovať základné hodnoty našej spoločnosti klesá. A s ňou klesá aj motivácia vojakov a policajtov. Je preto veľmi dôležité si uvedomiť, že najväčší Slovák v histórii bol bojovník a vojak. Je dôležité si uvedomiť, že základné hodnoty, na ktorých táto spoločnosť stojí, nie sú samozrejmosťou a komunita bojovníkov, ktorá ich chráni má v našej spoločnosti dôležité miesto.

Mení sa výstroj, mení sa prostredie, avšak schopnosť a odhodlanosť bojovať za naše vlastné hodnoty je výsadou, ktorá identifikuje komunitu vojakov, policajtov a zodpovedných občanov. Buďte hrdí na príslušnosť k tejto komunite. Pretože na to môžete byť právom hrdí.

Rozmer: 115x180mm