BLAST® Bandage
  • BLAST® Bandage
  • BLAST® Bandage
  • BLAST® Bandage
  • BLAST® Bandage
  • BLAST® Bandage

BLAST Bandage

14 €
S DPH

Tactical Medical Solutions

129 x skladom
Množstvo
Skladom

Taktický obväz BLAST Bandage

BLAST Bandage je taktický obväz vhodný pre ošetrovanie amputácií, popálenín, zranení brušnej dutiny a poranení zaberajúcich veľkú plochu. Obväz BLAST bol vyvinutý aby umožnil rýchle obviazanie poranenia s minimálnou spotrebou materiálu a s minimálnym úsilím.

Blast bandage umožňuje ošetriť plochy až o rozlohe 50x50 cm, pričom zbalený zaberá približne rovnaký objem ako bežný taktický obväz.

Nepriľnavé sterilné krytie umožňuje obaliť amputácie, popáleniny, či rozsiahle poranenia šrapnelmi. Veľká plocha krytia umožňuje prekryť celú prednú, alebo zadnú časť hrudníka s jedným obväzom.

Súčasťou balenia je aj nepriedušné sterilné krytie, určené pre ošetrovanie poranení brušnej dutiny. Použitím tohto krytia sa minimalizuje únik tepla a vysúšanie brušnej dutiny.Elastické obvínadlo je dlhé 3.5 m a po celej dĺžke sa nachádzajú časti suchého zipsu, ktoré zabraňujú náhodnému vyrolovaniu obväzu vo vysoko stresovej situácii. Táto vlastnosť je veľmi dôležitá pri zložitejších obväzových technikách. Suchý zips zároveň zabraňuje uvoľneniu a zošmyknutiu obväzu pri transporte.

  • Používané Americkou armádou v súčasných bojových operáciách
Plocha krytia: 50x50 cm
Dĺžka obvíňadla: 3,5 m

Výrobca: Tactical Medical Solutions, USA

129 položky

Špecifické referencie

Stiahnuť

Manual - Blast - svk

Stiahnuť (574.68k)

Manual - Blast - eng

Stiahnuť (637.75k)