UA IFAK Medical Kit

120 €
S DPH

Battle Tested Gear

139 x skladom
Farba
Množstvo
Skladom

BTG IFAK Medical Kit + Tourniquet + Pouch

Set zdravotníckych pomôcok UA IFAK Medical Kit určený pre ošetrovanie trauma poranení v krízových podmienkach, podľa postupov TCCC - Tactical Combat Casualty Care.

BTG IFAK MEDICAL KIT OBSAHUJE:

  • SOF Tourniquet - čierny
  • Náplasť Chest Seal Beacon
  • Obväz OLAES Modular Bandage 4"
  • Gáza Compressed Gauze Z-fold
  • Nožnice Trauma Shears
  • Rukavice
  • Warrior Utility Pouch

SOF Tourniquet

Najnovšia generácia overeného škrtidla SOFTT-W pre zastavenie veľkého vonkajšieho krvácania v krízových situáciach. Odolnosť dosiahnutá kombináciou kovu a odolného textilu. Nízka váha a malý profil.

Chest Seal Beacon

Náplasť Chest Seal Beacon Non-Vented určená pre ošetrovanie otvorených poranení hrudníka - Pneumothorax. Adhézne hydrogelové lepidlo, je dostatočne silné na priľnutie k pokožke, ktorá je znečistená krvou, potom, vlasmi, pieskom alebo vodou. Veľký 6 palcový (15,2 cm) okrúhly tvar pre optimálnu plochu pokrytia.

Obväz OLAES Modular Bandage 4"

OLAES 4 Bandage je overený obväz používaný pre zastavovanie veľkých vonkajšich krvácaní v bojových podmienkach, ktorý využíva systém plastového aplikátora tlaku, ktorý vyvíja oproti bežným tlakovým obväzom omnoho vyšší tlak na ranu.

Gáza Compressed Gauze Z-fold

Vákuovo stlačená gáza pre ošetrenie veľkého vonkajšieho krvácania.

Rozmer balenia: 5,3 cm x 7,7 cm x 1,3 cm
Rozmer gáza: 12 cm x 3.75 m

Nožnice Trauma Shears

Štandardné zdravotnícke nožnice s tupým koncom určené pre rýchle odstránenie oblečenia z pacienta. Veľkosť: 5.5" / 14 cm (small)

Small Molle Utility Pouch

Malé rozmery príliš nezväčšujú profil. Vo vnútri sumky od Warrior Assault Systems sa nachádzajú 4 elastické popruhy a vrecko uzatvárané suchým zipsom pre lepšie rozloženie a organizáciu výstroja. Sumka Small Utility sa priprevňuje pomocou Molle systému na nosič plátov, chest rig, batoh, opasok.

Rozmery: 14 x 18 x 7 cm
Kapacita: 1,75 l

Výrobca: Battle Tested Gear

139 položky

Špecifické referencie