Battle Tested Gear BTG IFAK Pouch Multicam

Battle Tested Gear

28 x na sklade (Doručenie 1-2 dni)

50,00 € s DPH

Popis

Battle Tested Gear - Individual First Aid Kit - Pouch Multicam

(Cena za sumku bez zdravotníckeho materiálu)

Individuálna lekárnička, určená pre ošetrenie trauma poranení v krízových podmienkach.

Trauma Kit sa skladá z dvoch častí. Vonkajšia časť, sa pripevňuje na Molle väzbu (bojový opasok, nosič plátov, batoh ...) a samostatná Vnútorná vložka - Insert, v ktorej je uložený zdravotnícky materiál.

BTG IFAK sa vyznačuje nízkym profilom (hrúbkou) a pri umiestnení na chrbtovej strane bojového opasku neobmedzuje mobilitu, neprekáža pri sedení, používaní s nosičom plátov, či batohom.

Na vonkajšej strane IFAKu, je puzdro pre tourniquet (škrtidlo) čo minimalizuje čas na jeho vytiahnutie. Pevný elastický materiál zároveň zabraňuje jeho strate.

Vnútorná vložka so zdravotníckym materiálom drží vo vnútri Molle puzdra vďaka stiahnutiu elastickým materiálom. Dodatočne sa dá zaistiť suchým zipsom, ktorý je na vnútornej strane Molle puzdra.

Insert je možné rýchlo vytiahnuť pravou aj ľavou rukou, pomocou pútok z paracordu vystuženého bužírkou. Ich dĺžka je nastaviteľná. Otvára suchým zipsom. Zdravotnícky materiál je prehľadne uložený a rýchlo dostupný.

Všetko drží po kope a po vytiahnutí z Molle puzdra ho dokážete hodiť zranenému, uložiť, či zavesiť tam kde vám to vyhovuje. Zdravotnícky materiál sa neváľa po zemi a puzdro je možné okamžite znovu uzavrieť.

Insert je dizajnovaný aj pre samostatné použitie napríklad pri uložení vo vnútri batohu. Jeho zadná strana je pokrytá suchým zipsom (hook/háčiková strana) a je ho možné pripevniť na akýkoľvek povrch z “loop” strany suchého zipsu. Voľný kus suchého zipsu je dodávaný v balení a môžete ho nalepiť tam kde chcete mať IFAK upevnený (palubová doska, dvere, stôl, atď.)

Z vonkajšej strany Molle obalu je panel suchého zipsu s krížom v ktorom je možné meniť rôzne farebné panely, tak ako si to vyžaduje situácia. V balení je dodávaný červený a sivý farebný panel.

Dizajn: Battle Tested, Slovensko
Výroba: Neptune Spear, Poľsko

Recenzie

Napísať recenziu

BTG IFAK Pouch Multicam

BTG IFAK Pouch Multicam

Battle Tested Gear

Príslušenstvo