TOVAR

Je možné si u vás tovar vyskúšať ?
Nie. Ako internetový obchod nemáme kamennú predajňu ani priestor pre skúšobné kabínky, kde by bolo možné si tovar vyskúšať.

Môžete mi objednať tovar, ktorý nie je na stránke ?
Nie. Tovar je objednávaný vo veľkom zvyčajne pol roka dopredu.

Môžem si tovar vymeniť  ?
S výmenou veľkostí nie je problém. Postup reklamácie nájdete na: Vrátenie/Reklamácia. Výmena je možná len pokiaľ ide o výmenu za ten istý tovar inej veľkosti alebo farby.

OBJEDNÁVKA

Je možný osobný odber ?
→ Nie - Sme výhradne internetový obchod a pre osobný odber nemáme priestorové a ani časové možnosti.

Môžem pridať položky do vytvorenej objednávky ?
Nie - systém je automatický. vytvorené objednávky upravovať už nemôžeme. Ak potrebujete niečo ďalšie, urobte ďalšiu objednávku.

Ako zruším svoju objednávku ?
Ak si prajete zrušiť objednávku, napíšte nám čo najskor na team@battletested.sk a objednávku zrušíme.

Ako môžem tovar vrátiť naspäť ?
Ak chcete tovar vrátiť, reklamovať alebo vymeniť postupujte podľa reklamačného postupu uvedeného na stránke: Vrátenie/Reklamácia.

Je možné urobiť pred-objednávku ?
→ Nie. Objednávku je moňé vytvoriť len na tovar ktorý máme skladom.

DORUČENIE A PLATBA

Kde môžem sledovať svoju zásielku ?
Packeta aj DHL Express zasiela link pre sledovanie objednávky na číslo uvedené v objednávke. V prípade, že sa tak nestalo napíšte nám na: team@battletested.sk

Môžem si vybrať konkrétny deň a čas na doručenie zásielky ?
Pri vytváraní objednávky nám môžete do poznámky napísať, ktorý deň by ste radi balík dostali. Balíky sú doručované zvyčajne nasledujúci pracovný deň po tom, čo ich odovzdáme kuriérovi.

Čo robiť keď platba cez platobnú bránu zlyhala no objednávka je vytvorená ?
Ak platba cez platobnú bránu zlyhá, môžete platbu kartou skúsiť zopakovať. Link na opakovanie platby nájdete vo svojom profile v histórii objednávok.
Ak platba kartou opakovane zlyhá, môžeme platbu zmeniť na platbu bankovým prevodom. Informácie pre platbu prevodom vám budú zaslané automaticky emailom. V prípade, že sa tak nestane, informácie nájdete na odkaze: Doprava a platba, alebo nám napíšte na team@battletested.sk a potrebné údaje pošleme.

Kedy mi budú refundované peniaze za zrušenú objednávku ?
→  Ak bude objednávka zrušená, peniaze vraciame okamžite. Prepísanie peňazí na účet môže trvať do 3 dní.

Môžem za objednávku kuriérovi platiť v českých korunách ?
V rámci Slovenskej a Českej republiky je možné kuriérovi zaplatiť kartou alebo aj v hotovosti v eurách aj v českých korunách.

INÉ

Máte nejaké zľavy pre vojakov ?
→ Nie. Bolo nám oznámené, že po právnej stánke si nemôžeme overovať príslušnosť k ozbrojeným zložkám a ani držať databázu ľudí z ozbrojených zložiek.

Viete mi poradiť s výberom výstroja ?
Áno a urobíme to veľmi radi. Akékoľvek otázky ohľadom výberu výstroja z našej stránky nám napíšte na team@battletested.sk.

Čo ak je moja objednávka príliš ťažká / veľká ?
Ak si plánujete objednať rozmerovo väčšiu objednávku, napíšte nám na team@battletested.sk. Podľa rozmerov zvolíme vhodného prepravcu.

Je možnosť nejakej formy spolupráce ?
Našou filzofiou je neplatiť za recenzie, pretože by neboli nestranné. No pokiaľ by ste mali záujem urobiť nám reklamu napíšte nám na team@battletested.sk a vieme vám poskytnúť tovar s vysokou zľavou.

Robíte nejaké kurzy ?
Nie, kurzy nerobíme ale odporúčame obrátiť sa na našich partnerov: TCA (Tactical Combat Academy)

TACTICAL COMBAT ACADEMY poskytuje defenzívne kurzy streľby, taktický výcvik a školenia pre civilný sektor, a tiež komplexný výcvikový program pre štátny a súkromný bezpečnostný sektor.

Viac informácií nájdeš na stránke TCA → TCA - Tactical Combat Academy

KARIÉRA

Ponuka Práce - Správca internetového obchodu

(Košice)

Hľadáme nového člena do tímu rýchlo rastúceho internetového obchodu s taktickým vybavením.

Obchod sa rýchlo rozširuje a chceme sa začať viac venovať výrobe hodnotného obsahu na sociálne siete. Na to potrebujeme nového kolegu, ktorý nám pomôže so základným chodom obchodu ako spracovanie a balenie objednávok, príjem nového tovaru, či podpora našich zákaznkov. Vítaná je aj pomoc pri výrobe foto/video materiálu, ktorá bude prebiehať prevažne na strelnici, či iných tréningových akciách.

Jedná sa o Junior pozíciu. Práca je teda vhodná aj pre absolventov bez doterajšej praxe. Ide nám o to, aby sme našli človeka, ktorého práca s taktickou výstrojou bude naozaj baviť a ktorý sa bude chcieť vzdelávať a posúvať dopredu.

Produkty ktoré predávame testujeme a používame. Výhodou je teda vysoká zamestnanecká zľava na celý sortiment a tiež kurzy/mentoring v streľbe, taktike a prežití.

Práca je na plný úväzok v centre Košíc.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na info@battletested.sk. Do správy zahrňte aké sú vaše doterajšie skúsenosti s taktickým vybavením.


POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Výborný prehľad v oblasti taktického výstroja


NÁPLŇ PRÁCE

  • Spracovanie objednávok – balenie, odosielanie, výmeny, reklamácie
  • Príjem nového tovaru a spravovanie skladu
  • Zákaznícka podpora – Mail, Chat, Mobil, FB
  • Pomoc pri vytváraní produktových popisov
  • Pomoc pri vytváraní Foto/Video obsahu na sociálne siete
  • Testovanie produktov

NÁSTUPNÝ PLAT

750 € v hrubom