O Projekte Battle Tested Gear

Po krátkom pôsobení v Ozbrojených silách Slovenskej republiky na pozícii bojového potápača som pôsobil na Blízkom východe ako poradca Kurdských jednotiek Peshmerga a SDF v boji proti Islamskému štátu.

Mojou snahou vždy bolo dosahovať najväčšiu možnú taktickú výhodu. Použitie spoľahlivého taktického výstroja s inovatívnym dizajnom výrazne prispieva k zvyšovaniu taktickej výhody a celkovej efektivity operátora.

Prístup k takémuto výstroju je však problematický aj pre profesionálnych príslušníkov bezpečnostných zložiek. Preto som sa po návrate na Slovensko rozhodol tento problém vyriešiť.

Cieľom Projektu Battle Tested Gear je zabezpečovať prístup k taktickému výstroju, na ktorého kvalitu sa môžu spoľahnúť príslušníci bezpečnostných zložiek a ktorého inovatívny dizajn efektívne reaguje na komplexnosť moderných hrozieb.


Hodnoty


Spoľahlivosť a Efektivita, sú hlavné požiadavky podľa ktorých vyberám ponúkané produkty a pri ktorých nerobím kompromisy.

Inovate or Die. Moderné bojisko sa rýchlo vyvíja. Bojovník, ktorý stratí krok s dobou, stráca dôležitú výhodu. S výstrojom v ponuke nikdy nie som spokojný. Neustále hľadám a testujem nové, lepšie produkty.

Dostupnosť kvalitného materiálu obmedzuje jeho vyššia cena. Poskytovaním zľavy 10% pre všetkých príslušníkov bezpečnostných zložiek sa snažím ponúkanú výstroj urobiť dostupnejšiu a čo najviac ju rozšíriť.

Služby, svojou úrovňou zodpovedajú kvalite tovaru. Cieľom zákazníckeho servisu je jednoduchý, rýchly a bezproblémový nákup. Stránka je jednoduchá a prehľadná. Všetky produkty sú skladom, pripravené k okamžitému odoslaniu kuriérom. Kedykoľvek som pripravený pomôcť vám s výberom vhodného výstroja.
Nadštandardná podpora nákupom nekončí. Jednoduchá je aj výmena, či vrátenie tovaru. Kvalita tovaru minimalizuje reklamácie, no v prípade vady výrobku je reklamácia vždy vybavovaná férovo.


Výhody

Produkt na prvom mieste
Kvalita a spoľahlivosť na prvom mieste
Testujem a používam, čo predávam
Prístup k najnovšiemu vybaveniu
Vyberám len najlepšie produkty na trhu

Bezproblémový nákup
Všetok tovar je skladom
Doručenie v rámci Slovenska do dvoch pracovných dní
Doprava Zdarma pre objednávky nad 50 eur
Bezplatná Výmena / Vrátenie a Férové reklamácie

10% zľava pre príslušníkov ozbrojených zložiek
100% spokojnosť zákazníkov na heureka.sk

Marek Šľachta
marek@battletested.sk
0911 030 680

BattleTested