Recenzia na BTG IFAK od Soldato team

visibility1015 Pozretí comment0 Komentárov list In: BTG Blog

BTG IFAK je náš Battle Tested dizajn, ktorý sme si zákazkovo nechali vyrobiť u Poľského výrobcu Neptune Spear z dôvodu, že som na európskom trhu nemohol nájsť nič čo by mi vyhovovalo. Myslím, že nápad vyšiel. Priniesli sme inovatívny dizajn, kvalitné spracovanie za dostupnú cenu a zaplnili sme maličkú dieru na trhu.

Je veľká škoda, že na Slovensku nemáme väčšieho výrobcu kvalitného taktického vybavenia a zároveň, že aj v Európskych pomeroch, sme stále o niečo pozadu za US. Ďalšia vec nad ktorou sa chceme zamyslieť a zároveň ďalšia príležitosť.

Ľudia v rôznych profesiách pri sebe nosia špecifický materiál. Niečo, čo pri sebe normálny človek nenosí, ale čo sa v určitom prostredí môže hodiť.

Medzi také profesie patria určite vojaci. Ale napríklad aj policajti, zdravotníci, hasiči.

Tí všetci sa dostávajú do situácií a pohybujú sa v prostredí, kde sa hodí zdravotnícke vybavenie. Také, ktoré máte vždy po ruke, a v prípade potreby s ním dokážete aj zachrániť život.

Aký konkrétny materiál si vziať je dosť individuálne. Pre nás je ale kľúčová otázka: "Kam so zdravotníckym vybavením?"

→ Celú recenziu od Soldato team si môžete prečítať tu: Recenze IFAK Battle Tested: Zdravoťák vždy po ruce

Napíšte komentár

Komentáre musia byť pred publikovaním schválené.
Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota January February March April May June July August September October November December