Low-profile Molle Belt Black Zväčšiť
Predchádz. Ďalej

Neptune Spear Low-profile Battle Belt Ranger Green

Neptune Spear

7 x na sklade (Doručenie 1-2 dni)

  • Doprava zdarma pre objednávky nad 50 eur Doprava zdarma pre objednávky nad 50 eur
  • Kvalita a spoľahlivosť na prvom mieste Kvalita a spoľahlivosť na prvom mieste
  • Všetok tovar skladom. Doručenie za 1-2 pracovné dni. Všetok tovar skladom. Doručenie za 1-2 pracovné dni.

66,00 € s DPH

Molle Battle Belt Ranger Green

Molle Battle Belt od Neptune Spear je nízko-profilový taktický opasok, ktorý sa skladá z troch častí. Vonkajší molle opasok, vnútorný opasok a nohavicový opasok so suchým zipsom.

Vonkajšou Molle časťou sa prevlieka vnútorný opasok a tento komplet sa suchým zipsom následne pripevňuje nohavicový opasok.

Tento systém v prvom rade minimalizuje pohyb vonkajšieho Molle opasku a výrazne zvyšuje komfort možnosťou rýchleho a jednoduchého pripevnenia / zloženia vonkajšej časti opasku na ktorom je pripevnený materiál.

Nízky profil udržiava výstroj blízko ťažiska tela. Opasok je vysoký iba 8cm a neprekáža v pohybe, no jeho vystužením sa dosahuje tvrdosť nutná pre nosenie ostrých zásobníkov a sekundárnej zbrane.

Vonkajší Molle opasok je členený do jednotlivých sekcií, cez ktoré môže byť vnútorný opasok prevlečený po vnútornej, či vonkajšej strane. Tým je možné priamo na vnútorný opasok pripevniť puzdro pre sekundárnu zbraň, či rôzne stehenné platformy a závesy. Priame upevnenie na vnútorný opasok zaručuje výrazne lepšiu stabilitu neseného materiálu než bežné pripevnenie na Molle systém.

Opasok je v základnej verzii dodávaný s vnútorným opaskom s plastovou prackou, ktorý je však možno vymeniť za pevnejší vnútorný opasok s prackou Cobra od Austrialpine, takto je možné komplet využívať aj pre zasitenie sa vo výškach, vrtuľníku a podobne.

Opasok pozostáva s troch častí :

  1. Vonkajší Molle opasok
  2. Vnútorný opasok s plastovou sponou (50mm)
  3. Nohavicový opasok na suchý zips (50mm)

Výroba: Neptune Spear, Poľsko

Neptune Spear - Low Profile Battle Belt
Pás / BokyDĺžka Molle časti
S89 – 9782
M97 – 10590
L105 – 11498
XL114 – 123106

Príslušenstvo