Battle Tested Gear Dvojbodový popruh Multicam

Neptune Spear

12 x na sklade (Doručenie 1-2 dni)

22,00 € s DPH

Popis

Dvojbodový popruh Multicam

  • Sťahovací kovový jazdec umožní popruh stiahnuť, či uvoľniť jednou rukou počas zlomku sekundy.
  • To je dôležité v situáciach kedy potrebujete mať voľné ruky ako ošetrovanie zraneného, či prekonávanie prekážok. Zbraň v takejto situácii prehodíte na chrbát a bleskovo utiahnete. Máte takto voľné ruky a zároveň nehrozí, že o ňu prídete.

Dvojbodový popruh takisto oceníte pre jeho komfort pri celodennom nosení (hliadky), či pri krízových situáciách v uzavretých priestoroch (CQC)

  • Osvedčený a jednoduchý dizajn
  • Rýchle nastavenie dĺžky
  • Odolné materiály
  • Kovový jazdec od ITW
  • Univerzálnosť prichytenia k zbrani

Dizajn: Battle Tested, Slovensko
Výroba: Neptune Spear, Poľsko

Recenzie

Napísať recenziu

Dvojbodový popruh Multicam

Dvojbodový popruh Multicam

Neptune Spear

Príslušenstvo

Nastavenie popruhu BT

Idea pri tomto popruhu je, prispôsobiť si ho tak, aby:

1. V uvoľnenom stave (sťahovacia rúčka je pri regulačnej pracke) strelcovi poskytoval dostatok priestoru k potrebnej manipulácii so zbraňou, ako prebíjanie zásobníku, odstraňovanie závad, atď.

2. V stiahnutom stave (sťahovacia rúčka je pri dolnom upevnení popruhu k zbrani) zbraň maximálne fixoval k telu (na chrbte, poprípade k hrudi) a tak umožňoval strelcovi vykonávať činnosti ako prekonávanie prekážok, ošetrovanie raneného, atď.

3. V polostiahnutom stave (sťahovacia rúčka utiahnutá podľa individuálnej potreby) poskytoval strelcovi maximálne pohodlie pri nosení zbrane (hliadkovanie a podobne) s možnosťou popruh rýchlo uvoľniť do dĺžky, ktorá je potrebná pre manipuláciu so zbraňou ako je prebíjanie a odstraňovanie závad.

Nastavenie popruhu

1. Vrchnú časť (upevňuje sa k pažbe zbrane) sa nastavuje tak, aby strelec mohol pohodlne dotiahnuť na sťahovaciu rúčku. Regulačná pracka je niekde pod pazuchou. Táto pracka by mala byť čo najvyššie. Nieje nutné aby na ňu strelec vedel v uvoľnenej polohe dotiahnuť. Takto sa docieli maximálne pritiahnutie zbrane k telu.

2. Spodná časť (upevňuje sa k predpažbiu zbrane) sa nastavuje na dĺžku, ktorá je potrebná pre plnohodnotnú manipuláciu so zbraňou (prebíjanie zásobníku, odstraňovanie závad). Zbraň dajte do polohy v ktorej prebíjate a upravte dĺžku popruhu. Kratším nastavením popruhu, dosiahnete lepšiu fixáciu k telu.

3. Voľné konce zmotajte a upevnite priloženým suchým zipsom a elektrikárskou páskou.